آخرین آخبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ساعت کاری مجموعه ورزشی آلیس 

آقایان

بانوان

روزهای فرد : از ساعت 17:00 لغایت 22:00 روزهای فرد : از ساعت 09:00 لغایت 17:00
روزهای زوج و جمعه ها : از ساعت 15:00 لغایت 22:00 روزهای زوج و جمعه ها : از ساعت 09:00 لغایت 15:00

 

ورودی استخر برای هر جلسه : 1.200.000 ریال

 

شنا

 

 

آموزش خصوصی 12 جلسه 16.500.000 ریال
آموزش خصوصی 8 جلسه 13.000.000 ریال
آموزش خصوصی 4 جلسه 10.000.000 ریال
آموزش خصوصی پیشرفته 12 جلسه 17.500.000 ریال
آموزش نیمه خصوصی 12 جلسه 12.500.000 ریال
آموزش نیمه خصوصی پیشرفته 12 جلسه 13.500.000 ریال
آموزش نجات غریق 12 جلسه 20.000.000 ریال

زمان کلاس های تمرین و آموزش 75 دقیقه (معادل یک ساعت و پانزده دقیقه) خواهد بود.

بدنسازی

 

بدنسازی 8 جلسه 3.500.000 ریال
بدنسازی 12 جلسه 4.500.000 ریال
برنامه غذایی و تمرینی اختصاصی 1.000.000 ریال

پکیج های عضویت

 

عضویت دو ماهه 10 جلسه شنا * 11.500.000 ریال 20 درصد تخفیف بدنسازی
عضویت سه ماهه 20 جلسه شنا * (Silvar) 21.000.000 ریال 25 درصد تخفیف بدنسازی + مبلغ 4.200.000 ریال از کل مبلغ پرداختی را می توان به استفاده از خدمات حمام سنتی و ماساژ احتصاص داد.
عضویت شش ماهه 50 جلسه شنا (VIP) 50.000.000 ریال قابلیت همراه مهمان + مبلغ 15.000.000 ریال از کل مبلغ پرداختی را می توان به استفاده از خدمات حمام سنتی و ماساژ احتصاص داد.
پکیج ویژه 45 روزه (12 جلسه بدنسازی + 6 جلسه استخر و سونا) 10.000.000 ریال  
 • عضویت بدون مهمان. (قابلیت استفاده فقط برای عضو)
 • فقط پکیج پنجاه جلسه ای حق استفاده از مهمان را دارد که به تعداد هر مهمان از تعداد جلسات کسر می گردد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

ماساژ

 

ماساژ ریلکسی نیم ساعت 1.750.000 ریال
ماساژ ریلکسی یک ساعت 3.000.000 ریال
ماساژ درمانی نیم ساعت 2.100.000 ریال
ماساژ درمانی یک ساعت 3.700.000 ریال

ویژه بانوان

یوگا (Yoga) یکی از کهن ترین سنت ها و عقاید هندوها و بودایی ها است که بر پرورش و آرامش روح و جسم دلالت دارد اما این ورزش در بسیاری از کشورهای غربی به ندرت در زمره ورزش های آرامش بخش روح و روان شناخته می شود. این ورزش دارای زوایای بسیاری از حکمت است از جمله، رسیدن به آرامش، تولید انرژی و تقویت ذهن و جسم . فلسفه یوگا بر خود شناسی و تقویت نیروی ذهن و اندیشه استوار است و علاوه بر مزایایی که برای یک فرد می تواند داشته باشد اثرات بسیار سودمندی نیز برای یک جامعه در پی خواهد داشت. در واقع نمی توان بر این باور بود که یوگا تنها یک ورزش جسمی است زیرا تحقیقات علمی اثبات نموده اند که ورزش Yoga نه فقط بر جسم بلکه بر تنظیم نیروی حیات (نیروی پرانیک) و جریان آن و همین طور بر ضمیر انسان نیز بسیار موثر است.

Yoga واژه ای سانسکریت و به معنای اتحاد است و منظور از یوگا یعنی یکپارچی با خویشتن، که این اتحاد تفکر، منطق،استدلال و تقویت جسم را بر انسان ارزانی می دارد. برای دستیابی به این اتحاد مجموعه حالات و وضعیت هایی طراحی شده اند که به آسانا (Asana) معروف هستند. آسانا در یوگا به قرار گرفتن در حالات و موقعیت هایی که در آن بتوان روح و جسم را در آرامش کامل قرار داد معنی شده است. آسانا (Asana) به جهت ایجاد کشش های ماهیچه ای و ماساژ اندام ها و غدد های داخلی بدن و همچنین برقراری هماهنگی بین اندام ها و سیستم عصبی بدن در ایجاد سلامتی و دفع بسیاری از بیماریها بسیار موثر است و سبب تندرستی در فرد می شود و به طور شگفت انگیزی در بهبود و تسکین بسیاری از بیماریها موثر است و حتی موجب تسکین و یا برطرف نمودن درد می شود. به طور کلی  تمرینات یوگا به نوعی طراحی شده اند که به توسعه و بهبود شخصیتی منتهی شوند.

هدف از انجام تمرینات ورزشی الخصوص ورزش یوگا حفظ سلامت جسمانی و بهبود قدرت بدنی، تقویت عضلات و استخوان ها است. تمرینات جسمانی ورزش یوگا نیازمند تنفس صحیح و زیاد است که این عمل به طبع زمینه ساز فعالیت زیاد سیستم قلبی و تنفسی است که پیامد آن احساس خستگی و کاهش انرژی جسمانی خواهد بود. در کلاس های یوگا تمرینات آموزشی به شکلی طراحی می شوند که علاوه بر بهبود سلامت و تقویت قوای جسمانی به توسعه جوانب شخصیتی ورشکار نیز بهبود یابد. حرکات تمرینی یوگا (asana) به سبب ایجاد کشش در عضلات و ماساژ اندام ها و غدد های داخلی بدن، همچنین ایجاد هارمونی میان اندام ها و سیستم عصبی در ایجاد و بهبود سلامتی و بر طرف نمودن بسیاری از بیماری ها موثرند و برای ورزشکار سلامتی در پی خواهند داشت تا جایی که در تسکین درد و حتی بهبود برخی بیماریهای لاعلاج می توانند مفید واقع شوند و یا آستانه تحمل درد را افزایش دهند. در حقیقت یوگا ورزشی در جهت خودشناسی است و تنها نمی توان تنها به جنبه ها و فواید ورزشی آن بسنده کرد. مطالعات و پژوهش های علمی اثبات کرده اند که یوگا نه تنها بر جسم، بلکه در تنظیم نیروی حیات (پرانیک)، و ضمیر انسان تاثیر قابل توجهی می تواند داشته باشد. انجام تمرینات منظم یوگا یکی از شیوه های مناسب برای حل مشکلات جسمی و روحی است اما نمی توان این ورزش را واقعا به عنوان یک شیوه درمانی تلقی کرد. به طور حتم اثرات تمرینی یوگا کاملا جنبه درمانی ندارند اما با انجام تمرینات این ورزش فرد می تواند تمرکز و کنترل مناسبی بر روی بدن، و آگاهی بیشتری در خصوص محدویت ها و پتانسیل بدنی خود کسب کند. تحقیقات نشان داده که یوگا می تواند تاثیرات شگرفی بر روی ذهن و روح انسان داشته باشد. از این روی انجام تمرینات یوگا می تواند آرامش، تعادل، و فرم بدنی مناسبی را برای ورزشکار پدید آورد.
کلاس های یوگا (8 جلسه در ماه) در مجموعه ورزشی آلیس در طول سانس بانوان برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باله نوعی رقص است. حرکات باله نیاز به ورزیده بودن بدن رقصنده در حد بسیار بالایی می‌باشد. با وجود اصالت این هنر در فرهنگ‌های ملل مختلف (همانند مثلاً روسیه) ، ریشه باله را شاید بتوان در ایتالیا یافت. اما در فرانسه بود که باله فرم و شکل امروزی را به خود گرفت.
واژگان و نام حرکت‌ها در رقص باله به زبان فرانسه است. ورزش کششی – نرمشی از رشته‌های جذاب و پرطرفدار است که با وجود نو پا بودن در کشورمان از قدمتی حدود 500 سال برخوردار است.این رشته در قرن پانزدهم در ایتالیا ابداع شد و سپس به فرانسه گسترش یافت.

فواید ورزش باله :

بهبود طرز ایستادن : باله به شما کمک می کند که ژست و استایل بهتری داشته باشید و هر حرکت از این ورزش به هوشیاری نیاز دارد و باید در طول آن بتوانید درست و صحیح بایستید. در این مدل ورزش باید در تمام لحظات شانه ها به سمت عقب باشد و گردن نیز کاملا کشیده باشد.

افزایش اعتماد بنفس : هرکس می تواند ورزش باله را انجام دهد و قبل از هر چیزی باید هدفی را در این ورزش برای خود تعیین کنید.طبق مطالعات انجام شده این ورزش می تواند شکل پاها را تغییر دهد و اگرچه که قطعا ظاهر یک آماتور و حرفه ای تفاوت دارد اما این تغییرات می تواند اعتماد بنفس هر فردی را بالا ببرد.

افزایش انعطاف بدن : انعطاف داشتن یک جزء اساسی برای این ورزش می باشد و با انجام آن رفته رفته بالاتر می رود.حرکات کششی زیاد در این ورزش می تواند رضایت شما را برای انعطاف بدنیتان بالا ببرد .

ساخت عضلات و چابکی : باله ترکیبی از ورزش های پیلاتس و تمرینات استقامتی می باشد و این ورزش همچنین می تواند تنفس فرد را بهبود ببخشد و حرکاتی مثل اسکات در این ورزش می تواند عضلات را محکم کند و حرکات پرشی نیز باعث افزایش چالاکی و چابکی فرد می شود.

بهبود عملکرد حسی حرکتی : افزایش توانایی تعادلی در بدن می تواند به طرز وسیعی با عملکرد های حسی حرکتی فرد مرتبط باشد و شرکت کردن در یک کلاس حرکات موزون یا باله می تواند عملکرد هر دو نیمکره مغز را افزایش دهد و ارتباط آن ها با یکدیگر را بهبود ببخشد.

هوشیاری در مصرف مواد غذایی : اگر باله را برای سرگرمی انجام می دهید یا مایلید که در آن حرفه ای شوید، در هر دو حالت باید به رژیم خود توجه کنید. غذا های اشتباه باعث ایجاد حس حالت تهوع در حین ورزش خواهد شد و بنابراین مراقب غذاهای مصرفی باشید که روی ورزش شما تاثیر خواهد گذاشت.یک رژیم متعادل می تواند بدن شما را تقویت کند و سلامت تان را در حالت بیرونی و درونی تضمین کند.

کاهش استرس : در حین انجام باله می توانید سرگرمی کافی را داشته باشید و بدن خود را به حالتی برسانید که شکل و ظاهر متناسبی داشته باشد.تمرکز برای برطرف کردن اشتباهات در انجام حرکات موزون می تواند ذهن شما را از مسائل دیگر زندگی بردارد و در نتیجه استرس تان را نیز کاهش دهد.

بهبود عملکرد مغز : با ورزش کردن می توانید مغز خود را تقویت کنید و کمتر با چالش های ذهنی روبرو شوید. مطالعات نشان می دهد که چنین ورزش هایی می تواند فرد را از لحاظ ذهنی جوان نگه دارد و با جنون و آلزایمر مبارزه کند.

بهبود ارتباطات اجتماعی : عضو شدن در کلاس باله و تعامل با گروه ها و افراد می تواند زندگی سالم تری را برای فرد بسازد و این مکان بهترین فرصت برای پیدا کردن دوست های جدید می باشد، همانطور که به تجربه های شما نیز می افزاید. ساخت ارتباطات قوی و شاد، شما را به انسان اجتماعی تری تبدیل می کند و با بهبود روحیه از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و یا مرتبط با آن رهایی پیدا خواهید کرد.


کلاس های باله (8 جلسه در ماه) در مجموعه ورزشی آلیس در طول سانس بانوان برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ایروبیک (ژیمناستیک) ریتمیک یکی از زیباترین و پر ریزه کاری ترین ورزشها است، که ترکیب کاملی از علوم ورزش و زیبایی شناسی است و در میان ورزشهای مسابقات المپیک قرار دارد. این ورزش ترکیبی از تحرک و انعطاف پذیری ژیمناستیک، دانش تکنیکی باله و ریتم و برانگیختگی رقص مدرن است که حرکات موزون، گویا، مختصر و با متانت آن تقریبا” بی رقیب می باشد.

ژیمناستیک ریتمیک با حرکاتی به زیبایی و متانت باله اجرا میشود و در کل بسیاری از فرمهای قرارگیری و پرشها را از باله وام گرفته است. هنگامی که ژیمناستیک ریتمیک نظر فدراسیون بین المللی المپیک (FIG) را در قرن بیستم جلب کرد، علاقمندان آنرا ژیمناستیک مدرن نام گذاری کردند. اما با پی گیری تاریخ نسبتا مبهم آن، میتوان قدمت این ورزش را تا قرن گذشته دنبال کرد.

در سالهای ۱۸۰۰، ژیمناستیک ریتمیک به شکل ژیمناستیک گروهی وجود داشته است و میتوان در آن نشانه هایی از طراحی رقص ابتدایی را پیدا کرد. پیشرفت این ورزش تا سالهای ۱۹۳۰ که در اولین دوره مسابقات ورزش تجربی در اروپای شرقی معرفی شد، بسیار کند بود. زمانی که FIG به این ورزش علاقمند شد، مدتها بود که حرکات پیچیده زمینی ژیمناستیک ریتمیک، توجه و علاقه تعداد زیادی از ژیمناستهای زن را جلب کرده بود.

در سال ۱۹۶۲ این ورزش توسط کمیته جهانی المپیک به عنوان یک رشته رسمی پذیرفته شد و یک سال بعد، مسئولان ورزش بوداپست یک برنامه سابقه جهانی برای این رشته برگزار کردند و در سال ۱۹۶۴ این مسابقات، بعنوان اولین دوره مسابقات جهانی قهرمانی ژیمناستیک ریتمیک، نام گذاری شد. لودمیلا ساوینکووا (Ludmila Savinkova) از شوروی اولین قهرمان جهان در این رشته است. این مسابقات در سری اول تنها شامل ۲۸ شرکت کننده از ده کشور اروپایی بود. این ارقام به سرعت افزایش پیدا کرد و این رشته در تمام جهان علاقمندان فراوانی پیدا کرد.

هماهنگی :با آموختن مهارتهای اولیه ژیمناستیک ریتمیک، کودک به حس دقیقتری از تعادل، خودآگاهی و هماهنگی حرکات دست می یابد.
اعتماد به نفس :ژیمناستیک ریتمیک بر پایه آموزش تدریجی حرکات از ساده به پیچیده قرار دارد. هنگامی که کودک می آموزد حرکات پیچیده را انجام دهد، این پیشرفت به او اعتماد به نفسی می دهد که در تمام رفتارهای او موثر خواهد بود.

انضباط :کودک در حین آموزش یاد میگیرد که اگر کاری را با قانون و آداب خاصی انجام دهد، موفق خواهد شد و رسیدن به این برنامه به انضباط نیاز دارد. مفرح بودن این ورزش، خود بهترین مشوق برای ادامه دادن منظم آن خواهد بود.

خلاقیت :ژیمناستیک به کودکان امکان می دهد تا به روشهای خاص خودشان ابراز وجود کنند. قسمت مهمی از ژیمناستیک به کشف حرکات وفرمهای تازه اختصاص دارد. کودکان مدام به فکر تجربه حرکات جدید و رسیدن به شیوه های ابداعی برای انجام آنها هستند.

ابزارها در ژیمناستیک ریتمیک :رنگ ابزارهای ژیمناستیک ریتمیک مناسب با رنگ لباس ورزشکاران انتخاب می شود و از سال ۱۹۹۷ استفاده از رنگهای طلایی و نقره ای هم آزاد اعلام شده ست.

طناب : طناب از جنس کنف یا مواد مصنوعی ساخته شده است و اندازه آن متناسب با قد ورزشکار انتخاب می شود و دو سر آن گره زده شده است. فرمها و فیگورهای تکنیکی که با طناب اجرا می شود با یک یا دو دست اجرا می شود و طناب می تواند به حالتهای کشیده یا آزاد قرار بگیرد. طناب غالبا به شکل یک موجود مار مانند حمله کننده به نظر میرسد و به دور ژیمناست می پبچد. اما نرمی و انعطاف بدن ورزشکار با ظرافت از چنبره آن خارج می شود.

حلقه :حلقه از چوب یا پلاستیک ساخته می شود و محکم و غیر قابل انعطاف است. قطر داخلی آن بین ۸۰ تا ۹۰ سانتیمتر و وزنش حداقل ۳۰۰ گرم است. مقطع حلقه می تواند به اشکال مختلف باشد، از جمله دایره، مربع، لوزی و… حلقه، معرف یک فضا است و این فضا باید تا حد امکان توسط ژیمناست، که در درون آن حرکت می کند، به کار گرفته شود. به کار بردن حلقه باید همراه با تغییر مکان مداوم جای دست بر روی آن باشد و شکل حلقه اجرای حرکاتی چون غلطیدن، معلق و وارو زدن و حرکاتی چون طناب زدن را می طلبد. اصل مهم دراین حرکات، هماهنگی صحیح و دقیق حرکات است.

توپ :توپ از جنس پلاستیک ساخته می شود، قطر آن بین ۱۸ تا ۲۰ سانتیمتر بوده و حداقل ۴۰۰ گرم وزن دارد. توپ تنها ابزاری است که نباید محکم گرفته شود. به این معنا که رابطه بین ابزار و بدن ورزشکار باید بسیار وابسته حس لامسه و حرکات نرم ومماس بدن باشد. توپ با هماهنگی کامل با بدن حرکت می کند. پرتابهای ناگهانی با کنترل زمان و گرفتن به وقع توپ، از عوامل ایجاد کننده هیجان برنامه هستند.

میل :میل ها از چوب یا پلاستیک ساخته می شوند و طول آنها بین ۴۰ تا ۵۰ سانتیمتر و وزن هرکدام حداقل ۱۵۰ گرم است. ژیمناست از میل ها برای انجام حرکات نامتقارن چون چرخاندن، پرتاب کردن و گرفتن و تمام حرکات تردستانه ممکن استفاده و آنها را با فیگورهای ژیمناستیک ترکیب میکند. تمرین و اجرای برنامه با میل احتیاج به حس بسیار تقویت شده ریتم، زمان بندی، هماهنگی حواس و دقت فراوان دارد. کار با میل بیشتر برای ورزشکارانی که دست چپ و راستشان از قدرت یکسان برخوردار است (ذوالیمینین هستند) توصیه میشود.

دسته :دسته از چوب، پلاستیک یا فایبرگلس ساخته میشود. قطر آن حداکثر ۱ سانتیمتر و طول آن همراه با حلقه بین ۵۰ تا ۶۰ سانتیمتر است.

روبان :روبان از پارچه ساتن یا هرنوع پارچه آهار نخورده و لغزان ساخته می شود. عرض آن بین ۴ تا ۶ سانتیمتر و طول آن حداقل ۶ متر است. این بخش باید یکسره باشد و قسمت انتهایی آن برای اتصال به حلقه دسته می تواند تا بخورد. یک لبه محکم کننده حداکثر ۵ سانتیمتری، میتواند داخل دو لایه سر آزاد روبان قرار بگیرد تا انجام حرکات را ساده تر کند. وزن آن حداقل ۳۵ گرم است. روبان ابزاری بلند و سبک است و می توان آنرا به هرسو پرتاب نمود. حرکات زیبای آن با ساختن فرمها و اشکال در فضا به وجود می آید. پرواز آن در هوا اشکال و تصاویری از هر نوع ممکن و هر اندازه ای به وجود میآورد و می تواند تداعی کننده ریتم های مختلف موسیقی و حرکت ورزشکار باشد. حرکات حلزونی، ماری و پرتابها از جمله حرکات اصلی این بخش هستند.


کلاس های ایروبیک ریتمیک (12 جلسه در ماه) در مجموعه ورزشی آلیس در طول سانس بانوان برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ورزش TRX برای اولین بار توسط نیروی دریایی ارتش امریکا به نام SEAL مورداستفاده قرار گرفت، هدف آن‌ها آموزش و تمرین نیروهای ارتشی مستقر در خارج کشور در یک فضای کوچک با حداقل تجهیزات بود.

در سال 1997 آقای Randy Hetrick یکی از فرماندهان نیروی ارتش، فقط با استفاده از یک کمربند جوجیتسو (جوجیستو نوعی ورزش رزمی است) و طناب چتر نجات اولین ورژن از ورزش TRX را ابداع کرد. سپس به‌سرعت این ورزش توجه بسیاری از ورزشکاران و مربیان را به خود جلب کرد.

به‌طورکلی تمرینات TRX ازجمله تمرینات معلق (ناپایدار) است که با استفاده از طناب یا بند انجام می‌شود. دو انتهای طناب به دسته‌هایی متصل است. این طناب یا بند توسط قلاب به دیوار یا سقف متصل می‌شود. معمولاً تجهیزات TRX قابل‌حمل هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در مکان‌های مختلف استفاده کنید، یعنی هر جا که در، دیوار یا سقفی وجود دارد.

کلمه TRX مخفف عبارت Total Body Resistance Exercise است که بیانگر مفهوم ویژگی مقاومتی این ورزش برای کل بدن است. درواقع برخلاف اغلب تمرین‌های مقاومتی سنتی که فشار تمرین به یک گروه عضلات وارد می‌شود، تمرینات TRX هم‌زمان بر روی چندین عضله و مفاصل کار می‌کند.

ویژگی مهم تمرینات TRX عبارت‌اند از:

 • به کار گرفتن هم‌زمان طیف عظیم عضلانی
 • تمرینات پایین‌تنه و بالاتنه متعدد (بیش از ۳۰۰ حرکت)
 • استفاده از وزن بدن فرد به‌عنوان مقاومت
 • کاربرد گسترده از آماده‌سازی ورزشکاران تا استفاده عمومی و توان‌بخشی
 • بهبود تعادل و انعطاف‌پذیری
 • افزایش پایداری مرکزی بدن
 • افزایش قدرت و استقامت
 • کاهش و افزایش وزن
 • حفظ تناسب‌اندام
 • تجهیزات کم و قابل‌حمل

در تمرینات مقاومتی سنتی اگر وزنه‌ای سنگین است و فرد تحمل وزن و نگهداری آن را ندارد، باید وزنه را زمین بگذارد، کمی استراحت کند و یا وزنه‌ای سبک‌تر انتخاب کند اما در تمرینات تی آر ایکس اگر یک تمرین بیش‌ازحد سخت یا خیلی راحت باشد، فرد می‌تواند با تغییر زاویه بدن، حرکت آسان‌تر یا با شدت بیشتر انجام دهد.

ازآنجایی‌که تمرین تی‌ آر ایکس از نوع تمرینات مقاومتی هستند، باعث افزایش سوخت‌وساز بدن و کاهش درصد چربی بدن می‌شوند. در اکثر تمرینات تی ‌آر ایکس بیشتر بدن درگیر می‌شود و به فرد کمک می‌کند که کالری بیشتری در زمان کمتری بسوزاند.

تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که از تمرینات مقاومتی در برنامه کاهش وزن خود استفاده می‌کنند، ۳۵-۴۵٪ بیشتر از کسانی که فقط رژیم می‌گیرند، وزن کم می‌کنند.

این نکته را باید در نظر داشت که برای مشاهده نتایج پایدار باید قبل و بعد از تمرین تغذیه مناسب داشت. گرسنگی پیش از تمرین باعث بی‌حالی بدن و بدخلقی می‌شود، بنابراین سرعت متابولیسم بدن را کاهش می‌دهد.

بهتر است بعد از تمرینات بدن را با مصرف پروتئین بدون چربی کربوهیدرات و آب سوخت‌رسانی کرد. هرچه تغذیه بعد از تمرین شما بهتر باشد، سریع‌تر قادر خواهید بود برای تمرینات بعدی آماده شوید.

در حالت ایدئال، هرکس باید حداقل سه بار در هفته ورزش کند و سه جلسه TRX در هفته متناسب با نیاز فرد می‌تواند پیشرفت‌های خوبی در سلامت و تناسب‌اندام وی ایجاد کند. بااین‌وجود، اگر یک ورزشکار هستید، فقط یک جلسه در هفته تمرین تی آر ایکس علاوه بر فعالیت‌های ورزشی عادی می‌تواند عملکرد شما را بهبود بخشد.

کلاس های TRX (12 جلسه در ماه) در مجموعه ورزشی آلیس در طول سانس بانوان برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر افراد حتی کسانی که جثه و اندام چاقی ندارند از تجمع چربی به دور شکم و پهلو خود رنج می بینند و دوست دارند شکم تخت و صافی داشته باشند انجام حرکات ورزشی می تواند تا حد بسیار زیادی در کاهش چربی به دور شکم و پهلو کمک کند همواره باید ورزش هایی را انجام داد که عضلات شکم و پهلو را درگیر کند شرکت در کلاس های شکم و پهلو همیشه گزینه مناسبی برای کاهش سایز بدن است.

کلاس های کمپ شکم و پهلو (12 جلسه در ماه) در مجموعه ورزشی آلیس در طول سانس بانوان برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.